+420 774 896 694 info@cz-transport.cz

Spedice je významným krokem v procesu obchodu s velkými společnostmi. Hlavním cílem poskytování služeb doprovodu nákladu je zajistit úplnou bezpečnost nákladu před fyzickými vlivy. Během přepravy nákladu je prováděno nepřetržité monitorování a také fázové sledování pohybu nákladu.

Dopravní spediční služba je integrovaný balíček služeb zaměřených na přepravu zboží, jejich plnou podporu a dokumentaci. Vysoce kvalifikovaná doručovací služba, která takovou službu poskytuje, řídí její činnosti s cílem zajistit efektivitu přepravy, sledování stavu a bezpečnosti nákladu.

Výhody spedice
Vysoce kvalitní dopravní spedice výrazně snižuje náklady na dopravu samotnou a zkracuje dodací lhůty. Dopravce se postará o poskytování poradenských služeb, celních služeb, daní, řešení problémů s finančními úřady, celní deklaraci a další organizační záležitosti. Klient nemusí mít obavy o svoje zboží, protože potenciální rizika budou spolehlivě pojištěna.

Speditér, který plánuje přepravu nákladu, často používá schéma multimodálního dodání - jedná se o logistický systém, který předpokládá dodání nákladu různými dopravními a přepravními trasami.

Proces doprovodu nákladu je navržen tak, aby zcela osvobodil zákazníka od různých starostí spojených s organizací přepravy nákladu, aby klient výrazně ušetřil čas a peníze.

Proč si vybrat nás?
Základní principy naší společnosti:
- poskytování vysoce kvalitních služeb;
- zajištění ochrany zájmů klienta;
- udržování transparentních a důvěryhodných vztahů;
- flexibilní cenová politika.

Specialisté společnosti AMS Partners nabízejí individuální plán přepravy nákladu ke konečnému spotřebiteli s plným finančním a ekonomickým zdůvodněním. Každý pracovník společnosti dělá vše, aby zakázka byla provedena efektivně a v nejkratší lhůtě.