+420 774 896 694 info@cz-transport.cz

Mezinárodní dopravní společnost AMS Partners s.r.o. poskytuje přepravní a logistické služby:

Organizace letecké dopravy

Celní odbavení;

Organizace přepravy nebezpečného, nadměrného a těžkého nákladu;

Komplexní logistické služby pro zajištění regionálních projektů.

Naše poslání:

Zjednodušujeme vaše úkoly. Organizace nákladní dopravy zahrnuje řešení řady po sobě jdoucích úkolů, z nichž každý se může stát skutečnou bolestí hlavy pro firmu nebo jednotlivce. Shromáždili jsme rozsáhlou znalostní základnu, získali jsme zkušenosti a spojení, abychom na řešení těchto problémů převzali naše ramena.

Jsme malá společnost s rozsáhlými kontakty.

V nákladní dopravě se zabýváme od roku 2002 a za tuto dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rozsáhlé kontakty s klíčovými představiteli mezinárodních dopravních sítí. Náš vlastní vozový park je stále malý, ale v budoucnu - jeho doplnění, otevření vlastních skladů a zastoupení v jiných městech.

Naše hlavní zásady:

Individuální přístup a plná podpora ve všech fázích. Nemusíte rozumět složitosti logistiky a zvyků. To je náš úkol. Vypracujeme pro vás individuální plán dodání zboží do požadovaného místa. 100% průhlednost. Máte právo vědět, za co platíte, a proto co nejpodrobněji vysvětlujeme a koordinujeme naše kroky a zajišťujeme absolutní transparentnost práce.

Pracujeme s potěšením!

Nákladní doprava je obtížná a zajímavá zároveň. Chcete-li uspět v mezinárodní dopravě, musíte se soustředit nejen na svůj vlastní trh, ale také znát vlastnosti trhů a zákony jiných zemí. Na přepravním trhu pracujeme více než 10 let a neustále aktualizujeme naši znalostní základnu o tomto tématu. Každý úkol pro nás je samostatný projekt, na kterém pracujeme na základě vašich cílů a potřeb.