+420 774 896 694 info@cz-transport.cz
Letecká nákladní přeprava Praha

Letecká nákladní přeprava

S AMS Partners Váš náklad bude také cestovat v 1. třídě. Od nakládky u Vás až po vykládky u Vašeho partnera náklad cestuje pohodlně a bezpečně.

Náš specializovaný personál pro letecký náklad je plně angažován s nejvyšší úrovní profesionalitu a průběžně sledujte nejnovější bezpečnostní systémy a prohází školením.

Profesionální přeprava osob

Výlet autobusem nebo minibusem, skvělým způsobem cestování z mnoha důvodů. Výlet může byt pro Vás zvláštním, můžete uvidět krásu přírody a památky podél silnic, který byste při jízdě za volantem vynechali, pomoci plánované trasy na pohodlných vozidlech společnosti AMS Partners.

Jsme hrdí za svoje schopnosti a chceme Vám ukázat, proč jsme nejlepší ve svém oboru!

Autobusová a minibusová doprava Praha
Kamionová doprava tuzemská a mezinárodní

Mezinárodní a tuzemska kamionová doprava

AMS Partners je na trhu od roku 2016 a za tuto dobu se našimi zákazníky stalo více než 1000 podniků. Snažíme se stát nejen spolehlivým partnerem při zasílání Vašeho zboží, ale také věrným přítelem, který je připraven kdykoli pomoci.

Nikdy Vám neřekneme, ne.

Nejdůležitější parametry pro nás jsou rychlost, kvalita, rozumná cena. Naši zaměstnanci pravidelně absolvují speciální školení, které nám umožňuje mít kompetentní přístup k problematice nákladní dopravy.
Klient, jehož náklad je v našich profesionálních rukou, se nemusí o nic starat.

Nákupní logistika

Jednoduchý a výhodný způsob nákupu zboží přímo od výrobců po celém světě.

Spolupracujeme přímo s předními výrobci, což nám dává příležitost uzavřít výhodně smlouvy na velkoobchodní či projektové dodávky zboží.

Postaráme se o všechny Vaše požadavky, které nám svěříte a pomůžeme Vám ušetřit čas i peníze.

RYCHLÉ DODÁNÍ, JEDNODUCHÁ SMLOUVA A ŽÁDNÉ SKRYTÉ PLATBY: AMS PARTNERS - VAŠ OSOBNÍ ZÁSTUPCE, VÁŠ PROFESIONÁLNÍ A SPOLEHLIVÝ PARTNER!

Nákupní logistika
Spedice, Spediční služby Praha

Mezinárodní a vnitrostátní spedice

Dopravní spediční služba je integrovaný balíček služeb zaměřených na přepravu nákladů, nepřetržité sledování a s plnou podporou dokumentaci. Vysoce kvalifikovaná společnost, která takovou službu poskytuje, zajistí efektivitu přepravy, sledování stavu a bezpečnosti nákladu.

Speditér, který plánuje přepravu nákladu, často používá schéma multimodálního dodání - jedná se o logistický systém, který předpokládá dodání nákladu různými dopravními a přepravními trasami.
Proces doprovodu nákladu je navržen tak, aby zcela osvobodil zákazníka od různých starostí spojených s organizací přepravy nákladu, aby klient výrazně ušetřil čas a peníze.

Pojištění nákladu

je to optimální pojistné krytí pro veškeré zboží přepravované silniční, železniční, leteckou, námořní dopravou po celém světě.

Pokud jste se někdy setkali s potřebou přepravy zboží nebo přeprava zboží základem Vašeho podnikání, pak je otázka organizace ochrany pro Vás více než aktuální. Špatné silnice, počasí, nepředvídatelné chování ostatních účastníků silničního provozu, kriminální situace, všechny tyto faktory destabilizují v hospodářské činnosti. Proto je lepší se předem postarat o ochranu vašeho podnikání.

Spolehlivou komplexní ochranu Vašeho nákladu ve všech fázích přepravy zajistí pojistná smlouva od společnosti AMS Partners.

Pojištění nákladu
Mezinárodní kontejnerová přeprava, Praha

Kontejnerová přeprava

Nejvýhodnější způsob dodání Vašeho nákladů dnes je kontejnerová přeprava. Vysoká bezpečnost nákladu, velká kapacita kontejnerů a bez nutnosti pronájmu skladovacích prostor to je pouze část výhod. Přeprava kontejneru železniční dopravou a kamionovou dopravou není obtížná, mezitím Váš majetek celou dobu je bezpečně chráněny během přepravy.

Naše společnost má rozvinutou síť důvěryhodných vztahů s mnoha dopravními agenty a kontejnerovými linkami po celém světě. To vše velmi usnadňuje cestu k dosažení našeho hlavního cíle - řešení různých přepravních problémů klientů v co nejkratším čase a s maximální mírou odpovědnosti.

Celní služby

Poskytujeme cely komplex celních služeb pro podnikání v oblasti zahraniční ekonomické činnosti.

Naši specialisté dobře vědí, jak vyřešit určité problémy, a naučili jsme se, jak to udělat rychle a profesionálně. Kombinace flexibilních cen za služby, efektivnosti veškeré práce a individuálního přístupu - to jsou vlastnosti, které charakterizují naši práci, díky níž počet zákazníků AMS Partners neustále roste.

Celní služby Praha
Multimodální přeprava, Praha

Multimodální přeprava

Multimodální přeprava nákladu, se rozumí přeprava zboží na základě jedné smlouvy, avšak s využitím několika druhů dopravních prostředků. Nejobvyklejší možností je přeprava zboží letecky, po moři nebo železniční dopravou do země určení, poté kamion doručí zboží do místa určení.

Pro minimalizaci nakladu a dodací lhůty, naši specialisté vyvíjejí každou trasu individuálně a podle druhu a složitostí přepravy voli správný druh dopravních prostředků.

Naše řešení poskytují významné výhody v logistice a nakonec pracují pro Vaše podnikání.