+420 774 896 694 info@cz-transport.cz

Vážení partneři!​


Užitečné informace

Vždy rádi spolupracujeme se spolehlivými dodavateli výrobků a služeb, také naše společnost připravená nabídnout spediční služby novým zákazníkům. Vyberte prosím, o jaký typ spolupráce máte zájem:​

Zadáváte výběrové řízení na dopravní služby?

Pokud provádíte výběrové řízení na spediční služby (přepravní služby, přeprava zboží), zašlete prosím všechny potřebné informace k účasti na výběrovém řízení na e-mailovou adresu: info@cz-transport.cz
Určitě budeme Vás kontaktovat a zúčastníme se Vaší nabídky!

Vy jste dopravce a hledáte spolehlivého partnera?

Klient u Vás objednal přepravu nákladu, ale nemáte kapacitu, která by splňovala parametry přepravovaného nákladu? Pak je čas kontaktovat naši společnost.
Naši specialisté nabídnou Vám optimální řešení, aby všichni zúčastněné strany byli spokojeny.

Podnikům

Chybí Vaší firmě vlastní dopravní prostředky pro přepravu nákladu? Vždy máme kapacitu a jsme připraveni poskytnout Vaší firmě cely komplex dopravních služeb. Dodáme vybavení, materiály, suroviny a další zboží do Vašeho podniku, a také zorganizujeme dodávku hotových výrobků Vašim klientům.

Spojte se s námi: info@cz-transport.cz

Vy jste výrobcem nebo velkoobchodním dodavatelem zboží?

Popište prosím stručně (několika slovy) předmět Vašeho podnikání (hlavní výrobky nebo služby apod.). Prodáme váš produkt, sjednáme obchodní schůzky, zajistíme odbyt Vámi poskytované služby. Máme velkou základnu klientely po celém světě.

Uzavřením smlouvy s naší společností získáte odbornou pomoc za nejvýhodnějších podmínek, získáte svědomitého a spolehlivého partnera, který bude plnit svou odpovědnost. Naše společnost má zájem o dlouhodobou a vzájemně výhodnou spolupráci.